Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferty

wilno-04-2020

Termin: 6-9.03.2020

KAZIUKI - święto patrona Litwy i Polski, a wcześniej Rzeczypospolitej Obojga Narodów - Św. Kazimierza  narodziło się w XVII wieku (po kanonizacji królewicza w roku 1602), a w XIX stuleciu przekształciło się w jarmark, który do tej pory jest największym wydarzeniem tego typu nie tylko na Litwie, ale i w krajach sąsiednich.

ateny-wypoczynek-2018

Termin: 20-28.04.2020

Grecja – to ekscytująca kraina słońca, morza i starożytnych ruin, skąpanych w olśniewającym egejskim świetle, która od stuleci budzi zachwyt turystów. Zapraszamy na wspólną podróż po miejscach, gdzie święty Paweł rozpoczynał działalność misyjną na kontynencie europejskim. Zapraszamy do podróżowania śladami Apostoła Narodów.

budapeszt-jarmark-2020

Termin: 28.03.2020

Budapeszt - miasto dziesięciu wzgórz, często nazywane Perłą Dunaju. Jest miastem, gdzie na każdym kroku spotyka się coś zaskakującego, zabytki o wielowiekowej historii, gwarne bulwary, romantyczne zaułki, eleganckie restauracje, nastrojowe winiarnie, kafejki i cukiernie.

fatima

Termin: 10-22.07.2020

Fatima – to jedno z najważniejszych centrów kultu Maryjnego w świecie katolickim – cel pielgrzymek ludzi z całego świata. W tym miejscu w 1917 roku Matka Boska ukazała się trójce dzieci. Obecnie znajduje się tu Bazylika oraz plac dwukrotnie większy od placu św. Piotra w Rzymie.

stena-line

Termin: 15-18.07.2020

Poznaj uroki południowej Szwecji i odwiedź jedno z największych miast w Szwecji. Zaskoczy Cię klimatem, spokojem i ukształtowaniem terenu oraz osobliwą lokalizacją.

stena-line

Termin: 1-4.09.2020

Poznaj uroki południowej Szwecji i odwiedź jedno z największych miast w Szwecji. Zaskoczy Cię klimatem, spokojem i ukształtowaniem terenu oraz osobliwą lokalizacją.

wyspa-tropikalna

Termin: 14.02.2020

Tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Niemczech, w kraju związkowym Brandenburgia w powiecie Dahme-Spreewald. Park wypoczynku, zwany potocznie „tropikalną wyspą”, mieści się w dawnej hali produkcyjnej sterowców, największym samonośnym hangarze świata.

leptokaria

Termin: 16.02.2020

Chochołowskie Termy to 30 basenów i beczek wypełnionych wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych. Hydromasaże w wodzie solankowej czy aktywny relaks w basenie pływackim?

bawaria-2019

Termin: 18-21.08.2020

Największy i najbardziej wysunięty na południe kraj związkowy Niemiec to region bogaty w przyrodę, dziedzictwo kulturowe, żywe tradycje i serdeczną gościnność. Malownicze wioski, średniowieczne miasta i bawarska stolica, Monachium, to epitomy autentyczności.

leptokaria

Termin: 27.12.2019-02.01.2020

Leptokaria jest jednym z piękniejszych nadmorskich obszarów Grecji. Położona jest u podnóża pasma Olimpu w odległości 90 km od Salonik. HOTEL**** - znajduje się w odległości ok. 100 metrów od plaży Leptokaryas, u podnóża góry Olimp, 200 metrów od dworca kolejowego. Oferuje on swoim Gościom komfort i doskonałą obsługę. Hotel dysponuje pokojami dwu osobowymi, trzyosobowymi i czteroosobowymi. Ich wyposażenie obejmuje klimatyzację, telewizor, mini kuchnię, telefon. bezpłatny bezprzewodowy internet, lodówkę i wygodną łazienkę z prysznicem.

Początek strony