Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferty

malbork

Termin: 21-24.07.2020

Zamek w Malborku jest najpotężniejszą twierdzą średniowiecznej Europy. Ten malowniczo usytuowany nad Nogatem kompleks, składający się trzech zamków, przez 150 lat był stolicą państwa krzyżackiego. Początki zamku sięgają drugiej połowy XIII wieku.

gietrzwald

Termin: 16-18.04.2020

Małe miejsce we wsi Gietrzwałd (na Warmii) w roku 1877, kiedy to od 27 czerwca do 16 września, na przykościelnym klonie, Matka Boża objawiała się dwóm dziewczynkom. Maryja miała powiedzieć, że Kościół na ziemiach polskich nie będzie prześladowany, a polskich kapłanów będzie więcej, jeśli ludzie będą się modlić i odmawiać różaniec. Maryja przemawiała do nich po polsku, w gwarze warmińskiej. Fakt ten wzmocnił ruch polski na Warmii, wzmacniając więzi pomiędzy Kościołem katolickim a polskim ruchem patriotycznym, a także umacniając kult maryjny w Polsce. Jest to jedyne zatwierdzone przez Kościół objawienie w Polsce.

gruzja-pielgrzymka-2018

Termin: 8-15.10.2020

Gruzja to jeden z najstarszych chrześcijańskich krajów świata. Już chociażby z tego powodu warto się tam wybrać. Do tego piękne górskie krajobrazy, rewelacyjne zabytki architektury sakralnej, wyśmienita kuchnia i bardzo gościnni ludzie.

traktory-2020

Termin: 14.03.2020

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach. Ciągniki, maszyny, narzędzia, urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej, maszyny i urządzenia ogrodnicze i leśne, środki do produkcji rolniczej (nasiona roślin rolniczych, środki ochrony roślin i nawozy, pasze i dodatki paszowe), akcesoria dla rolnictwa, budownictwo inwentarskie.

swinoujscie

Termin: 18-20.09.2020

Świnoujście od lat pozostaje nadbałtyckim hitem z wyróżnianą Błękitną Flagą piękną plażą i okalającymi ją wyjątkowo ciepłymi wodami Morza Bałtyckiego.

fatima

Termin: 10-22.07.2020

Fatima – to jedno z najważniejszych centrów kultu Maryjnego w świecie katolickim – cel pielgrzymek ludzi z całego świata. W tym miejscu w 1917 roku Matka Boska ukazała się trójce dzieci. Obecnie znajduje się tu Bazylika oraz plac dwukrotnie większy od placu św. Piotra w Rzymie.

wielki-kanion

Termin: 10-22.07.2021

Oprócz charakteru pielgrzymkowego wyjazdu przewidziany jest również wypoczynek oraz zwiedzanie.

medjugorie-2019

Termin: 1-10.08.2020

Medjugorje jest miejscowością w Bośni i Hercegowinie odwiedzaną tłumnie przez rzesze pielgrzymów z całego świata. Według relacji, sześciorga młodych parafian, Matka Boska "objawia" się im codziennie od 24 czerwca 1981 roku na Wzgórzu Objawień. Określana jako Królowa Pokoju lub "Gospa" przekazuje, gronu widzących, orędzia dla Kościoła i świata. Medjugorie odwiedzają liczne grupy ludzi, doznając tam nieraz nawrócenia i gruntownej przemiany życia.

malbork

Termin: 19-21.06.2020

Zamek w Malborku jest najpotężniejszą twierdzą średniowiecznej Europy. Ten malowniczo usytuowany nad Nogatem kompleks, składający się trzech zamków, przez 150 lat był stolicą państwa krzyżackiego. Początki zamku sięgają drugiej połowy XIII wieku.

wlochy-wycieczka-2018

Termin: 7-15.11.2020

Wieczne Miasto - Rzym - od zawsze przyciągało rzesze turystów pragnących poczuć klimat jego niegdysiejszej potęgi, odwiedzić wspaniałe zabytki, obejrzeć dzieła jakie wyszły spod ręki najznakomitszych artystów wszech czasów, czy też wypić najlepsze pod słońcem espresso w kawiarence niedaleko słynnego Placu Hiszpańskiego. Nasze biuro serdecznie zaprasza Państwa do odbycia niezapomnianej pielgrzymki do Rzymu, podczas której czeka na Was moc niezwykłych wrażeń, wspaniała przygoda, a także niezapomniane przeżycia duchowe.

Początek strony