Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferty

niepokalanow-bazylika

Termin: 9-10.10.2020

Niepokalanów – franciszkański klasztor-sanktuarium („Gród Maryi”), położony na terenie archidiecezji warszawskiej. Klasztor, zajmujący powierzchnię 28 ha, znajduje się przy linii kolejowej Warszawa-Łowicz, w odległości ok. 42 km na zachód od Warszawy. Należy do Prowincji Matki Bożej Niepokalanej Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych w Warszawie. Założony w sierpniu 1927 r. na ziemiach ofiarowanych przez księcia Jana Druckiego-Lubeckiego, klasztor niepokalanowski stanowił miejsce działalności świętego o. Maksymiliana Marii Kolbego, franciszkanina. Początkowo osiedle zakonne zajmowało niewielki obszar, jednak wraz z rozwojem dzieła rosła też jego powierzchnia.

zamosc

Termin: 28-30.08.2020

Zamość – miasto nazywane „Padwą północy” ze względu na piękną renesansową starówkę zaprojektowaną na planie gwiazdy.

wilno-04-2020

Termin: 9-14.10.2020

Zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuariów Polski Wschodniej oraz na Litwę. Wilno jest nazywane „Miastem Miłosierdzia”. To w tym mieście siostra Faustyna nie tylko miała objawienia, ale też spotkała swojego powiernika, ks. Michała Sopoćkę, to tutaj namalowany został obraz „Jezu, ufam Tobie” i podyktowana była koronka do Miłosierdzia Bożego. To w Wilnie wreszcie znajduje się obecnie oryginał obrazu.

budapeszt-jarmark-2020

Termin: 31.07 - 05.08.2020

Budapeszt - miasto dziesięciu wzgórz, często nazywane Perłą Dunaju. Jest miastem, gdzie na każdym kroku spotyka się coś zaskakującego, zabytki o wielowiekowej historii, gwarne bulwary, romantyczne zaułki, eleganckie restauracje, nastrojowe winiarnie, kafejki i cukiernie.

bawaria-2019

Termin: 8-11.09.2020

Największy i najbardziej wysunięty na południe kraj związkowy Niemiec to region bogaty w przyrodę, dziedzictwo kulturowe, żywe tradycje i serdeczną gościnność. Malownicze wioski, średniowieczne miasta i bawarska stolica, Monachium, to epitomy autentyczności.

energylandia-07-2020

Termin: 08.08.2020

Energylandia oferuje kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów. Ze wszystkich urządzeń i atrakcji korzystać można bez limitu. Park podzielony jest na 5 stref tematycznych

praga-2020

Termin: 10-13.09.2020

Praga to jedno z najpiękniejszych miast świata. We wspaniale zachowanym historycznym centrum, od 1992 r. zapisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO, znajdziemy ślady jedenastu wieków historii. To kulturowo bogate miasto pełne wspaniałych zabytków oczarowuje odwiedzających nie tylko imponującą i rozmaitą architekturą oraz zapierającymi dech w piersiach widokami, ale też intymną, romantyczną atmosferą, która wręcz zachęca do długich spacerów.

malbork

Termin: 15-18.07.2020

Zamek w Malborku jest najpotężniejszą twierdzą średniowiecznej Europy. Ten malowniczo usytuowany nad Nogatem kompleks, składający się trzech zamków, przez 150 lat był stolicą państwa krzyżackiego. Początki zamku sięgają drugiej połowy XIII wieku.

bieszczady-2020

Termin: 24-26.08.2020

Bieszczady już parę lat temu stały się synonimem spokojnego, prostego życia w szczęściu i harmonii ze światem. Każdy zmęczony mieszczuch, w chwilach kryzysu, chociaż raz wpadł w zadumę nad memem znalezionym w sieci: "A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady"... Wygląda na to, że wybór miejsca, by urzeczywistnić tęsknoty zmęczonego mieszczucha, nie był przypadkowy. Według znawców regionu, Bieszczady to stan umysłu, nie obszar na mapie.

kolonie

Termin: 10-18.06.2020

Ośrodek z basenem znajduje się bezpośrednio przy plaży. Na terenie ośrodka znajduje się m. in. oświetlone boisko wielofunkcyjne (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis, piłka ręcza) z trybunami, profesjonalne boisko do siatkówki plażowej z piaskiem plażowym.

Początek strony