Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

berlin

Termin: 19-20.10.2019

Zapraszamy do odwiedzenia Berlina - największego i niezwykle interesującego miasta Niemiec. Od czasu, gdy w XV wieku Hohenzollernowie wznieśli tutaj swoją rezydencję, miasto znajduje się w czołówce najwspanialszych miast Europy.

DZIEŃ 1 (19.10.2019 sobota):
Pakowanie i wyjazd o godz. 4:00.
Przyjazd do Poczdamu w godzinach przedpołudniowych i spacer po parku Sanssouci z nowym pałacem, oranżerią, belwederem, chińską herbaciarnią i zamkiem Charlottenhof. Następnie przejazd do Nowego Ogrodu i zwiedzanie pałacu Cecilienhof (w 1945 r. podpisano w nim Układ Poczdamski). Przejazd do Berlina na Potsdamer Platz. Wieczorem przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2 (20.10.2019 niedziela):
Ok. godziny 8:00 śniadanie i przejazd na Mszę Św. w Bazylice św. Jana w Berlinie. Dalsze zwiedzanie Berlina: barokowa Katedra św. Jadwigi Śląskiej, Pałac Republiki, Czerwony Ratusz, Reichstag, oglądanie fragmentów muru oraz Bramy Brandenburskiej. Przejazd aleją Unter den Linden na Alexanderplatz, oglądanie Uniwersytetu Humboldta, zbrojowni, Niemieckiej Opery Państwowej. Ok. godz. 16:00 obiad w restauracji i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce w godzinach nocnych.

 

 Cena: 610 zł

 Cena obejmuje:

 • przejazd zachodnim autokarem turystycznym (DVD, barek, klimatyzacja, rozkładane siedzenia…).
 • nocleg w hotelu (pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami),
 • 1 śniadanie, 1 obiadokolacja i obiad przed wyjazdem w drogę powrotną
 • opieka pilota wycieczek zagranicznych
 • ubezpieczenie NNW i KL

 Uwagi:

 • Podany program jest ramowy. Kolejność zwiedzania ustala pilot.
 • Podana cena nie uwzględnia kosztów biletów wstępów – ok. 20eur/os.:
  - Pałac Cecilienhof 6eur/os.
  - Neue Palais: 8eur/os.
  - Katedra Berlińska (Berliner Dom): 5eur/os.

 

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony