Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

termy-niemcy

Termin: 23.11.2019

Termy Szprewaldzkie w miejscowości Burg idealne na zimowy relaks! Baseny o różnym stopniu ciepła i zasolenia, cudowna wioska saun, kominek, pokój relaksu oraz możliwość zamówienia masażu na bazie regionalnych ziół, gwarantują wspaniałą regenerację ciała i umysłu.

Program:

Wyjazd o godzinie 6:00. Ok. godz. 11:00 przyjazd i zwiedzanie rozpoczniemy od obejrzenia z zewnątrz Wieży Bismarcka w Burgu. Wieża ma 29 metrów wysokości i wzniesiona jest z czerwonej cegły na dawnym wale obronnym. Następnie przejazd do centrum miejscowości Burg (03096) – spacer po miasteczku rodem z XIX wieku: urokliwe domy, zajazdy, restauracyjki, piekarenki i kawiarnie. Odwiedzimy także stary dworzec kolejki wąskotorowej – jeden z najpiękniejszych w Niemczech, pełniący obecnie funkcję pensjonatu i restauracji. Czas wolny na kawę. Przejście do tamtejszych solankowych basenów termalnych, które należą do najnowocześniejszych i najpiękniejszych obiektów Wellness na terenie Spreewaldu. Z niewyobrażalnej głębokości 1350 m solankowa woda termalna jest pompowana bezpośrednio na powierzchnię terenu. Zawartość soli wynosząca 240 gram na litr sprawia, że należy ona do najbogatszych solanek całego regionu. Do dyspozycji gości jest 8 basenów kąpielowych o temperaturze do 38 stopni, 7 saun oraz basen z ciepłą wodą i tunelem aerodynamicznym w części zewnętrznej. Do cech szczególnych należą kąpiel parowa i inhalacja solankowa w dużych beczkach oraz spreewaldzka drewniana wanna kąpielowa w kształcie barki. Na terenie obiektu znajduje się również restauracja. Pobyt: ok. 3 h. Ok. 17:00 – wyjazd w drogę powrotną do Legnicy. Zakończenie wycieczki ok. 22:00.

Cena: 140 zł

 Cena obejmuje:

  • Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, dvd, barek)
  • Opieka licencjonowanego pilota - przewodnika
  • Ubezpieczenie NNW i KL

 Uwagi:

  • Opłat za bilety wstępów - ok. 15 EUR/os.

 

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony