Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

leptokaria

Termin: 27.12.2019-02.01.2020

Leptokaria jest jednym z piękniejszych nadmorskich obszarów Grecji. Położona jest u podnóża pasma Olimpu w odległości 90 km od Salonik. HOTEL**** - znajduje się w odległości ok. 100 metrów od plaży Leptokaryas, u podnóża góry Olimp, 200 metrów od dworca kolejowego. Oferuje on swoim Gościom komfort i doskonałą obsługę. Hotel dysponuje pokojami dwu osobowymi, trzyosobowymi i czteroosobowymi. Ich wyposażenie obejmuje klimatyzację, telewizor, mini kuchnię, telefon. bezpłatny bezprzewodowy internet, lodówkę i wygodną łazienkę z prysznicem.

1 dzień:
Wyjazd z Polski ok. 23:00. Przejazd w kierunku Serbii.

2 dzień:
Przyjazd do Belgradu koło południa, zwiedzanie z przewodnikiem stolicy i jednocześnie największego miasta w Serbii (czas zwiedzania ok. 2 h). Zobaczymy między innymi: Novi Beograd, reprezentacyjną dzielnicę Dedinje, hram Svetog Save, Plac Slavija, Parlament, Terazije, Plac Republiki, Plac Studentów, twierdzę i park Kalemegdan, deptak Knez Mihajla, Cerkiew Soborna Prawosławna, Pałac Patriarchy. Po zwiedzaniu czas wolny na zakup pamiątek oraz posiłek (we własnym zakresie). Przejazd na nocleg tranzytowy do hotelu w Serbii.

3 dzień:
Śniadanie. Wykwaterowanie i przyjazd do Salonik, drugiego co do wielkości (po Atenach) miasta Grecji.Saloniki to ośrodek administracyjny największego greckiego regionu Macedonia, nieoficjalnie nazywany współstolicą (Grecji) lub stolicą Macedonii. Podczas zwiedzania zobaczymy między innymi Białą Wieżę, Łuk Galeriusza, Rotundę, Bazylikę św. Dymitriusza. Następnie przejazd do hotelu w Leptokari, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień:
Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę na Olimp i do Litochoro. Wycieczkę zaczynamy w Litochoro, które zlokalizowane jest u stóp mitycznej góry bogów, w prefekturze Pieria. Litochoro oznacza „kamienne miejsce” lub „miejsce skał”. Zaraz za miastem wśród malowniczych skał rozpoczyna się piękny wąwóz rzeki Enipeas. Następnie wizyta w Panteleimonas. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

5 dzień:
Śniadanie, czas do samodzielnego zagospodarowania, obiadokolacja.
Po kolacji czas na krótki odpoczynek i przygotowanie się do Sylwestra. Wieczorem w hotelu zabawa Sylwestrowa - impreza przy muzyce mechanicznej będzie trwała od godziny 22.00 do 2.00 czasu greckiego. Na zabawie nie obowiązuje strój formalny.
Menu Sylwestrowe:
- woda, wino czerwone i białe bez ograniczeń
- o północy lampka szampana
- 1 filiżanka herbaty lub kawy na 1 osobę
- przystawki na 4 osobowy stolik (orzeszki, chipsy, kawałki pizzy "warka" – talerzyk z oliwkami i kawałkami sera żółtego, wędliny)
- poczęstunek Vasilikopita (polska chałka z niespodzianką)
- cieple danie: gulasz + frytki / ryż + zestaw surówek
Na zabawę sylwestrową nie wolno wnosić własnego alkoholu do restauracji.
Po zabawie nocleg.

6 dzień:
Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd w kierunku Polski.

7 dzień:
Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

Cena: 1590 zł

 Cena obejmuje:

Cena nie zawiera:

Informacja:

Program jest ramowy i może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne, godziny otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalne zarządzenia.

 

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj