Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

aida-roma

Termin: 08.03.2020

„Aida” to musical skomponowany przez legendę muzyki pop Eltona Johna do słów Tima Rice’a, jednego z najbardziej znanych autorów tekstów do licznych musicali. Autorami libretta są: Linda Woolverton, Robert Falls i David Henry Hwang, a oryginalna inscenizacja została wyprodukowana przez Disney Theatrical Productions. Miejscem akcji jest starożytny Egipt, a fabuła opowiada o zakazanej miłości Aidy, nubijskiej księżniczki wziętej do niewoli przez Egipcjan, i Radamesa, kapitana egipskiej armii zaręczonego z Amneris, córką faraona. Libretto jest oparte na operze Giuseppe Verdiego pod tym samym tytułem.

Zbiórka w Oleśnie na parkingu naprzeciw sklepu POLO MARKET o godzinie 10:00. Przejazd do Warszawy i czas wolny (Galeria Złote Tarasy). O godzinie 17:00 musical AIDA w Teatrze Muzycznym ROMA. ( Strefa I, czas trwania spektaklu: 2h 35 min. z przerwą ). Powrót na miejsce ok. północy.

Cena: 200 zł

 Cena obejmuje:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • bilet na Musical AIDA

 

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony