Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wyspa-tropikalna

Termin: 14.02.2020

Tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Niemczech, w kraju związkowym Brandenburgia w powiecie Dahme-Spreewald. Park wypoczynku, zwany potocznie „tropikalną wyspą”, mieści się w dawnej hali produkcyjnej sterowców, największym samonośnym hangarze świata.

Wyjazd w godzinach porannych (ok. 4:00).
Przejazd do Krausnick (Niemcy) na Tropikalną Wyspę – do największego tropikalnego parku rozrywki i wypoczynku w Europie TROPICAL ISLANDS – Las tropikalny, błękitne morze, laguny i piaszczyste plaże zapraszają do wypoczynku.
W tropikalnej wiosce można zobaczyć domki typowe dla Tajlandii, Bali, Borneo, Polinezji, Amazonii i Kongo. Idealny klimat panujący tu przez cały rok (powietrze 23-25°C, woda 28-31°C) gwarantuje świetne samopoczucie.
W cenie możliwość pobytu w zewnętrznej strefie AMAZIONIA.
Ok. godziny 19:00 wyjazd w drogę powrotną do Polski.
Powrót na miejsce w późnych godzinach nocnych.

 Cena: 130 złotych /os.

 Cena obejmuje:

  • Przejazd autokarem turystycznym wysokiej klasy
  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie NNW i KL

 Cena nie obejmuje:

  • kosztów biletów wstępu (grupa min 20 os.) – wejście na strefę Tropikalną: Dorośli: 30eur/os.;zieci, uczniowie, osoby niepełnosprawne, seniorzy od 65 lat: 25eur/os.;
  • wejścia na strefę Saun.
drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony