Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wlochy-wycieczka-2018

Termin: 7-15.11.2020

Wieczne Miasto - Rzym - od zawsze przyciągało rzesze turystów pragnących poczuć klimat jego niegdysiejszej potęgi, odwiedzić wspaniałe zabytki, obejrzeć dzieła jakie wyszły spod ręki najznakomitszych artystów wszech czasów, czy też wypić najlepsze pod słońcem espresso w kawiarence niedaleko słynnego Placu Hiszpańskiego. Nasze biuro serdecznie zaprasza Państwa do odbycia niezapomnianej pielgrzymki do Rzymu, podczas której czeka na Was moc niezwykłych wrażeń, wspaniała przygoda, a także niezapomniane przeżycia duchowe.

1 dzień (7.11.2002 sobota): Wyjazd o godz. 20:00. Całonocna podróż przez Czechy i Austrię.

2 dzień (8.11.2020 niedziela): W godzinach popołudniowych przyjazd i nawiedzenie Bazyliki Świętego Domku w Loreto: dom rodzinny najświętszej Marii Panny przeniesiony z Ziemi świętej przez rodzinę de Angelis, nawiedzenie Bazyliki, Msza święta. Wieczorem obiadokolacja i nocleg w Loreto.

3 dzień (9.11.2020 poniedziałek): Po śniadaniu przejazd do Manopello, gdzie znajduje się "chusta św. Weroniki”. Dalszy przejazd do Lanciano, miejsca związanego z pierwszym cudem eucharystycznym. Nawiedzenie kościoła. W godzinach popołudniowych przyjazd do Monte San Angelo na Półwyspie Gargano, Msza Św. i zwiedzanie groty Michała Archanioła. Wieczorem przyjazd do San Giovanni Rotondo, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

4 dzień (10.11.2020 wtorek): Po śniadaniu przejazd pobyt w San Giovanni Rotondo i zwiedzanie: Kościół antyczny, muzeum św. Ojca Pio wraz z celą świętego i krzyżem pod którym dostał stygmaty, Bazylika Ojca Pio z grobem świętego (Msza Św). Po południu przejazd na Monte Cassino – zwiedzanie Klasztoru św. Benedykta oraz Cmentarza. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicach Rzymu na obiadokolację i nocleg.

5 dzień (11.11.2020 środa): Po śniadaniu wczesny wyjazd do Watykanu na audiencję generalną z udziałem Ojca Świętego. Po audiencji zwiedzanie Bazyliki św. Piotra na Watykanie i nawiedzenie grobu św. Piotra oraz grobu św. Jana Pawła II w setną rocznicę Jego urodzin. Zwiedzanie Rzymu: Zamek Anioła, Plac Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański ze schodami hiszpańskimi, Bazylika św. Pawła za murami. Wieczorem powrót do hotelu – obiadokolacja i nocleg.

6 dzień (12.11.2020 czwartek): Po śniadaniu powrót do Rzymu i zwiedzanie: Forum Romanum, Coloseum (z zewnątrz), Kapitol, Bazylika Matki Bożej Większej, Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte schody, Msza święta. Wieczorem powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

7 dzień (13.11.2020 piątek): Po śniadaniu przejazd do Cassia – miasta związanego ze św. Ritą, patronką spraw beznadziejnych. Przejazd do Roccaporena i zwiedzanie domu rodzinnego, ogrodu i pustelni św. Rity. Po południu przejazd do Asyżu – miasta św. Franciszka (Msza Św.). Zwiedzanie Bazyliki Matki Boskiej Anielskiej ze słynną Porcjunkulą i ogrodem różanym w Santa Maria Degli Agnelli, Bazyliki św. Franciszka Piazza Comune ze świątynią Minerwy, Kościoła św. Klary. Przejazd do hotelu w okolicach Asyżu na obiadokolacja i nocleg.

8 dzień (14.11.2020 sobota): Po śniadaniu przejazd i po południu nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego w Padwie (Msza Św.). Dalszy przejazd przez Włochy, Austrię i Czechy do Polski.

9 dzień (15.11.2020 niedziela): Przyjazd do kraju i zakończenie pielgrzymki we wczesnych godzinach porannych.

 

Cena: 1850 złotych

 Cena obejmuje:

 • Transport komfortowym autokarem
 • Wyżywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji
 • Zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach, w pokojach dwu i trzy osobowych z łazienkami
 • Opieka pilota
 • Rezerwacje Mszy Św. (codziennie będzie odprawiana Msza Św.)
 • Ubezpieczenie NNW i KL
 • Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 Cena nie obejmuje:

 • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za przewodników miejscowych, słuchawki, opłaty turystyczne związane
  z realizacją programu –  80 eur/os.  (zbierane w autokarze)
 • Wydatków własnych, posiłków nie wymienionych w programie
 • Ubezpieczenia od chorób przewlekłych – dodatkowo 90 zł/os.

 

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony