Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

malbork

Termin: 19-21.06.2020

Zamek w Malborku jest najpotężniejszą twierdzą średniowiecznej Europy. Ten malowniczo usytuowany nad Nogatem kompleks, składający się trzech zamków, przez 150 lat był stolicą państwa krzyżackiego. Początki zamku sięgają drugiej połowy XIII wieku.

DZIEŃ 1 (piątek 19.06.2020):
Zbiórka, pakowanie i wyjazd o godz. 4:00. Przyjazd do Włocławka i refleksja nad tamą gdzie został zamordowany ks. Jerzy Popiełuszko. Dalszy przejazd do Trójmiasta. Przyjazd do Gdańska spacer po centrum z Przewodnikiem: Droga Królewska (ul. Długa, Fontanna Neptuna, Długi Targ, Kościół Mariacki, Żuraw). O godz. 15:00 Msza Św. w Kościele św. Brygidy w Gdańsku. Przejście obok pomnika stoczniowców i słynnej bramy pod Europejskie Centrum Solidarności (wjazd na taras widokowy Muzeum Solidarności w Gdańsku). Ok godz. 18:30 przejazd do Ośrodka Wypoczynkowego
w okolicach Gdańska, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2 (sobota 20.06.2020):
Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Westerplatte. Dalszy przejazd i zwiedzanie Katedry w Gdańsku Oliwie (park, Kościół, koncert organowy, Msza Św.). Przejazd do Gdyni przez dzielnicę Gdynia Orłowo i zwiedzanie Skweru Kościuszki i Mola Południowego, Dar Pomorza, ORP Błyskawica (tylko z zewnątrz). Przejazd do Sopotu, wstęp na molo, czas wolny. Wieczorem powrót na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3 (niedziela 21.06.2020):
Po śniadaniu wykwaterowanie z Ośrodka i przejazd do Malborka - zwiedzanie zamku z Przewodnikiem (czas zwiedzania ok. 3 godz.). Dalszy przejazd do Torunia – Msza Św. w Kościele NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II i zwiedzanie Sanktuarium. Obiad w restauracji Szkoły Medialnej i wyjazd w dalszą podróż. Przyjazd na miejsce ok. północy.

 

Cena: 600 zł

 Cena obejmuje:

  • przejazd komfortowym autokarem/
  • pilot-przewodnik podczas trwania pielgrzymki
  • przewodnik po Zamku w Malborku
  • ubezpieczenie na czas podróży
  • 2 noclegi w Ośrodku Wypoczynkowym (pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami)
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje w hotelu
  • obiad w ostatnim dniu pielgrzymki

 Cena nie zawiera:

• opłat za bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (zbierane w autokarze – ok. 40zł/os.)

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony