Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

swinoujscie

Termin: 18-20.09.2020

Świnoujście od lat pozostaje nadbałtyckim hitem z wyróżnianą Błękitną Flagą piękną plażą i okalającymi ją wyjątkowo ciepłymi wodami Morza Bałtyckiego.

1 dzień (piątek):
Zbiórka o godz. 3:30. Przyjazd do Szczecina ok. godz. 10:30 i zwiedzanie: Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, Katedra pw. Św. Jakuba Apostoła, Filharmonia, Brama Królewska. Na koniec przejazd i spacer po Międzyzdrojach: „Promenada Gwiazd”, molo. Wieczorem obiadokolacja i nocleg w Pensjonacie.

2 dzień (sobota):
Po śniadaniu przyjazd do Świnoujścia – przeprawa promowa i zwiedzanie miasta: Kościół NMP Gwiazdy Morza oraz Kościoła Chrystusa Króla (w nawie głównej zwisa ogromny model żaglowca), pruski Fort Gerharda, najwyższa nad Bałtykiem latarnia morska (w tym widok na stawa „Młyny” w kształcie wiatraka przy ujściu Świny do morza). Wyjazd do Niemiec do miejscowości Heringsdorf (najdłuższe molo w Europie) i Ahlbeck – spacer po mieście, molo i promenada. Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 dzień (niedziela):
Po śniadaniu przejazd do słynnego Trzęsacza z ruinami kościoła na klifie. Dalszy przejazd, Msza Św. i zwiedzanie Katedry w Kamieniu Pomorskim (romańsko-gotycka z XII św. Ottona), pozostałości murów miejskich z Bramą Wolińską (tylko zewnątrz). Na koniec przejazd do miejscowości Wolin – ruiny Kościoła św. Jerzego, nawiedzenie Kolegiaty św. Mikołaja z XIV w. Obiad w restauracji i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce w późnych godzinach nocnych.

 

 Cena: 700 zł

 Cena obejmuje:

  • Przejazd autokarem turystycznym wysokiej klasy z WC, DVD, barkiem i klimatyzacją.
  • 2 noclegi w hotelach** (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami),
  • wyżywienie: 2 śniadania, 3 obiadokolacje
  • opieka pilota-przeowdnika
  • Ubezpieczenie NNW i KL

 Cena nie zawiera:

• kosztów biletów wstępu (zbierane w autokarze) = ok. 40 zł/os.
( Katedra św. Jakuba 5zł/osoba + ew. wjazd na wieżę widokową 8 zł/osoba, fort Gerharda 15 zł/os., latarnia morska 8 zł/osoba

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony