Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

malbork

Termin: 21-24.07.2020

Zamek w Malborku jest najpotężniejszą twierdzą średniowiecznej Europy. Ten malowniczo usytuowany nad Nogatem kompleks, składający się trzech zamków, przez 150 lat był stolicą państwa krzyżackiego. Początki zamku sięgają drugiej połowy XIII wieku.

DZIEŃ 1 (21.07.2020 wtorek)
Zbiórka, pakowanie i wyjazd ok. godz. 3:00. Przejazd do TRÓJMIASTA. Przyjazd do GDAŃSKA spacer po centrum z Przewodnikiem: Droga Królewska (ul. Długa, Fontanna Neptuna, Długi Targ, Kościół Mariacki, Żuraw). O godz. 15:00 Msza Św. w Kościele św. Brygidy w Gdańsku. Przejście obok pomnika stoczniowców i słynnej bramy pod Europejskie Centrum Solidarności (wjazd na taras widokowy Muzeum Solidarności w Gdańsku). Ok. godz. 18:30 przejazd do hotelu w okolicach Gdańska, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2 (22.07.2020 środa)
Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Katedry w Gdańsku Oliwie (park, Kościół, koncert organowy, Msza Św.). Przejazd do SOPOTU, wstęp na molo, czas wolny na kawę. Na koniec przejazd do GDYNI przez dzielnicę Gdynia Orłowo i spacer w centrum: zwiedzanie Skweru Kościuszki i Mola Południowego, Dar Pomorza, ORP Błyskawica (tylko z zewnątrz). Wieczorem powrót do hotelu w okolicach Gdańska, obiadokolacja i nocleg.


DZIEŃ 3 (23.07.2020 czwartek)
Po śniadaniu przejazd do ELBLĄGA gdzie zobaczymy zrewitalizowane Stare Miasto: Ratusz, katedra pw. Świętego Mikołaja – dla chętnych wejście na więżę z którego roztacza się panorama miasta. Spacer wzdłuż rzeki Elbląg (na trasie nowo wybudowane dwa mosty) i dojście do jedynej zachowanej miejskiej bramy obok pomnik legendarnego piekarczyka, który ocalił miasto przed najazdem Krzyżaków. Po południu przejazd do FROMBORKA i zwiedzanie zespołu katedralnego (Msza Św.). Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 4 (24.07.2020 piątek)
Po śniadaniu przejazd do Malborka i zwiedzanie zamku z Przewodnikiem (czas zwiedzania ok. 3 godz.). Po południu przejazd do Pelplina i zwiedzanie Gotyckiego Pocysterskiego Zespołu Klasztornego i nawiedzenie Bazyliki Katedralnej Diecezji Pelplińskiej (Msza Św.). Obiad w restauracji i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce w godzinach nocnych.

Cena: 900 zł

 Cena obejmuje:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • pilot-przewodnik podczas trwania pielgrzymki
  • przewodnik po Zamku w Malborku
  • ubezpieczenie na czas podróży
  • 3 noclegi w hotelach (pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami)
  • 3 śniadania, 3 obiadokolacje w hotelu
  • 1 obiad w ostatnim dniu przed wyjazdem w drogę powrotną

 Cena nie zawiera:

• opłat za bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (zbierane w autokarze – ok. 100zł/os.)

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj

 

Początek strony