Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

energylandia-07-2020

Termin: 08.08.2020

Energylandia oferuje kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów. Ze wszystkich urządzeń i atrakcji korzystać można bez limitu. Park podzielony jest na 5 stref tematycznych

1 dzień

Zbiórka i wyjazd w godzinach rannych do Zatoru. Przyjazd do Energylandii – największego Parku Rozrywki w Polsce przeznaczonego dla wszystkich grup wiekowych. Energylandia oferuje kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów. Ze wszystkich urządzeń i atrakcji korzystać można bez limitu. Park podzielony jest na 5 stref tematycznych, m.in. Bajkolandię (przeznaczoną dla najmłodszych), Strefę Familijną, Strefę Ekstremalną (dla fanów adrenaliny) czy też Water Park (dla miłośników wodnych atrakcji). W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną. Możliwość postoju w restauracji McDonald’s. Przyjazd na miejsce około 21:00. 

Cena:   

75zł/os. (dla min. 45 os.)
80zł/os. (dla min. 40 os.)
85zł/os. (dla min. 35 os.)

Cena zawiera:

•   Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, DVD, WC)
•   Ubezpieczenie NNW
•   Pilot – opiekun podczas podróży.

Cena nie zawiera:

•   Biletu wstępu do Parku Energylandia:
- 79 zł/os. bilet ulgowy (do 140 cm)
- 129 zł/os. bilet  normalny (od 140 cm)

Informacje:

W cenie biletu wszystkie atrakcje bez limitów: roller-coastery, karuzele, kina, widowiska, pokazy, strefa dziecięca, strefa familijna, strefa ekstremalna, Water Park! Bilet całodzienny bez limitów czasowych i ilościowych. Bilet nie obejmuje gastronomii, automatów do gier obsługiwanych żetonami, sklepów i pamiątek.

 

adres   jpg-icon
rezerwuj   plakat
Początek strony