Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

zamosc

Termin: 28-30.08.2020

Zamość – miasto nazywane „Padwą północy” ze względu na piękną renesansową starówkę zaprojektowaną na planie gwiazdy.

DZIEŃ 1 (28.08.2020 piątek):
Zbiórka w godzinach porannych (ok 4:00). Ok. godz. 10:00 przyjazd do Sandomierza, spotkanie z Przewodnikiem Miejskim i wspólne zwiedzanie: Zamek (z zewnątrz), Katedra, rynek. Msza Św. w Kościele filialnym Św. Ducha. Dalsze zwiedzanie: Brama Opatowska, Podziemna Trasa Turystyczna. Przejazd na Roztocze do Krasnobrodu, którego perłą jest sanktuarium maryjne z zabytkowym, drewnianym spichlerzem, kalwarią i kaplicą „Na wodzie” z bijącym pod nią źródłem. Wieczorem przyjazd na obiadokolację i nocleg w Pensjonacie.

DZIEŃ 2 (29.08.2020 sobota):
Po śniadaniu Msza Święta w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie i przejazd do Zamościa – miasta wpisanego na listę UNESCO: Rynek Wielki, Ratusz, Katedra, Synagoga (z zewnątrz). Dalszy przejazd do Lublina i zwiedzanie: wzgórze Zamkowe z Kaplicą św. Trójcy, spacer na Stare Miasto z imponującą Bramą Krakowską, wzniesioną w XIV stuleciu, ratusz miejski oraz kościół i klasztor dominikanów z XIII stulecia, Katedra wraz z zakrystią i skarbcem. Wieczorem przyjazd na obiadokolację i nocleg w hotelu w Lublinie.

DZIEŃ 3 (30.08.2020 niedziela):
Po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej i Parafii św. Wojciecha w Wąwolnicy – Msza Św. Dalszy przejazd do Nałęczowa i spacer po parku uzdrowiskowym, Pałac Małachowskich, Ławeczka Bolesława Prusa, Palmiarnia – Pijalnia Wody Nałęczowianki. Przejazd do Kazimierza Dolnego i zwiedzanie: Ruiny Zamku, Kościół Farny, rynek i kamieniczki renesansowe. O godz. 14:00 obiad w restauracji, czas wolny na kawę. Przejazd do Puław i krótki spacer po Parku Czartoryskich. Wyjazd w drogę powrotną - przyjazd na miejsce przed północą.

Cena: 700 zł

 Cena obejmuje:

  • Transport komfortowym autokarem
  • Wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje oraz obiad przed wyjazdem w drogę powrotną
  • Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelach, w pokojach dwu i trzy osobowych z łazienkami
  • Opieka pilota-przewodnika
  • Ubezpieczenie (NNW w Signal Iduna)

Cena nie zawiera:

  • Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za przewodników miejscowych, słuchawki, opłaty turystyczne związane z realizacją programu –  60 zł/os.(zbierane w autokarze)
  • Wydatków własnych, posiłków nie wymienionych w programie.

 

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj

 

Początek strony