Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wilno-04-2020

Termin: 9-14.10.2020

Zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuariów Polski Wschodniej oraz na Litwę. Wilno jest nazywane „Miastem Miłosierdzia”. To w tym mieście siostra Faustyna nie tylko miała objawienia, ale też spotkała swojego powiernika, ks. Michała Sopoćkę, to tutaj namalowany został obraz „Jezu, ufam Tobie” i podyktowana była koronka do Miłosierdzia Bożego. To w Wilnie wreszcie znajduje się obecnie oryginał obrazu.

1. dzień (480 km), 9.10.2020
Wyjazd w godzinach rannych. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach. Następnie przejazd na warszawski Żoliborz, gdzie znajduje się grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Łomży.

2. dzień (350 km), 10.10.2020
Po śniadaniu wizyta w klasztorze Karmelitanek Bosych w Ełku. Po południu zwiedzanie Wilna: kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu; Dom Zgromadzenia Sióstr MB Miłosierdzia, gdzie siostra Faustyna przebywała w latach 1933-36. Obiadokolacja i nocleg w Wilnie.

3. dzień (50 km), 11.10.2020
Po śniadaniu spacer po stolicy Litwy: Ostra Brama, prawosławna cerkiew św. Ducha, unicka cerkiew św. Trójcy, zespół uniwersytecki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z obrazem Jezu, ufam Tobie, katedra, czas wolny na Starym Mieście; cmentarz na Rossie, gdzie spoczywa m.in. serce marsz. Piłsudskiego, Dom Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego (tu mieszkał ks. Sopoćko, a E. Kazimirowski namalował obraz Jezusa Miłosiernego). Powrót na obiadokolację i nocleg.

4. dzień (320 km), 12.10.2020
Po śniadaniu przejazd do Sanktuarium MB w Studzienicznej oraz zwiedzanie Izby Pamięci bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Suchowoli. Następnie nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku oraz Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce. Obiadokolacja i nocleg w Sokółce.

5. dzień (260 km), 13.10.2020
Po śniadaniu przejazd do Białegostoku, gdzie znajduje się Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (relikwie bł. ks. Sopoćki). Następnie wizyta w najważniejszym miejscu kultu prawosławnego w Polsce, na Świętej Górze Grabarce. Po południu nawiedzenie Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie, Unickiego Sanktuarium w Kostomłotach oraz Sanktuarium MB Kodeńskiej. Obiadokolacja i nocleg w Domu Pielgrzyma w Kodniu.

6. dzień (570 km), 14.10.2020
Po śniadaniu przejazd do pałacu Zamojskich w Kozłówce oraz nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie. Zakończenie pielgrzymki koło godz. 22.00.

 

Cena: 1370 zł

 Cena obejmuje:

  • przejazd podczas realizacji pielgrzymki autokarem turystycznym
  • 5 noclegów z obiadokolacjami i śniadaniami (pokoje 2, 3-os. z węzłem sanitarnym),
  • standardowe ubezpieczenie na czas pobytu zagranicą (KL na kwotę €20.000 i NNW na kwotę 15.000 zł),
  • opiekę pilota
  • podatek VAT.

Cena nie zawiera:

  • Na lokalne podatki, wstępy, przewodników oraz zestaw do oprowadzania grupy prosimy przygotować €12 i 30 zł.

Informacje:

  • Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie
  • Dokumenty potrzebne w podróży – dowód osobisty lub ważny paszport.

 

drukuj-nowy   kalendarz-nowy
drukuj   rezerwuj
Początek strony