Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę z wyjazdami na jarmarki adwentowe zarówno w kraju jak i zagranicą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyjazdu z nami.

 

jarmark-salzburg-2020JARMARK ADWENTOWY | SALZBURG | 28-29.11.2020 | 570 zł

Dzień 1 (sobota 28.11.2020):
Wyjazd o godz. 3:00 do Austrii. Przed południem przyjazd do Salzburga zwanego Alpejskim Rzymem (miejsce urodzenia W.A. Mozarta) - spotkanie z Panią przewodnik i ok. 2,5 godzinny spacer po Starym Mieście (wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO): Katedra, Kościół Franciszkański, Kościół św. Piotra. Czas wolny na historycznym Jarmarku Adwentowym na placu przed Katedrą lub możliwy przejazd na Hellbrunner Adventszauber (ponad 400 udekorowanych choinek zdobi ten jarmark, organizowany od lat przed Zamkiem Hellbrunn). Wieczorem przejazd na obiadokolacje do restauracji i nocleg do hotelu w Salzburgu.

Dzień 2 (niedziela 29.11.2020):
Po śniadaniu przejazd do Linzu w Austrii – Msza Sw. w Kirche Barmherziger Brüder Linz i zwiedzanie miasta: Katedra z XVII w., Landhaus, kolumna morowa. Czas wolny na Christkindlmarkt w Linz (na barokowym rynku w miasteczku Linz organizowany jest coroczny jarmark adwentowy, uważany za prawdziwą perełkę dla miłośników sztuki i rzemiosła artystycznego). Po południu wyjazd w dalszą podróż do Polski. Przyjazd na miejsce ok. północy.

kalendarz-nowy

 

drukuj-nowy

 


 

jarmark-bamberg-2020JARMARK ADWENTOWY | NORYNBERGIA, BAMBERG| 12-13.12.2020 | 540 zł

Dzień 1 (12.12.2020 sobota):
Wyjazd o godzinie 3:30 i przejazd do Niemiec. Przyjazd i zwiedzanie drugiego co do wielkości miasta Bawarii Norymbergii (Nürnberg), krótki spacer: rynek staromiejski z ratuszem, trzy główne świątynie: Frauenkirche, Św. Wawrzyńca, Św. Sebala, warowny dom Nassauek Haus, średniowieczny szpital Św. Ducha. Czas wolny na Christkindelsmarkt – najsłynniejszym bawarskim jarmarku adwentowym. Wieczorem przejazd do pensjonatu (ok. 30km od Norybergii), obiadokolacja i nocleg.


Dzień 2 (13.12.2020 niedziela):
Po śniadaniu przejazd do centrum Bambergu, zwiedzanie” Klein Venedig” (mała wenecja) - czyli malownicze rybackie domki nad rzeką Regnitz, Stary Ratusz, plac katedralny oraz cesarska katedra z przepięknymi rzeźbami oraz arcybiskupi pałac - Alte Hofhaltung. Następnie zwiedzanie Neue Residenz – pałacu barokowego. Czas wolny i po południu wyjazd w dalszą podróż do Polski. Przyjazd na miejsce ok. północy.

kalendarz-nowy

 

drukuj-nowy

 


 

Początek strony