Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę z wyjazdami na jarmarki adwentowe zarówno w kraju jak i zagranicą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyjazdu z nami.

 

jarmark-budapeszt-30-11-2019JARMARK ADWENTOWY W BUDAPESZCIE | 30.11.2019 |  sobota | 180 zł

Wyjazd o godzinie 3:00, przejazd przez Czechy i Słowację. Ok. godz. 10:30 przyjazd do Budapesztu, wymiana walut w kantorze i zwiedzanie miasta z Przewodnikiem: Wzgórze Zamkowe - najbardziej reprezentacyjne miejsce w Budapeszcie, Zamek Królewski, kościół Św. Macieja, Baszta Rybacka.
Przejście Mostem Łańcuchowym w kierunku PESZTU – dalsze zwiedzanie miasta: Parlament, Bazylika św. Stefana - największa świątynia Budapesztu.
Czas wolny na deptaku Vaci utca gdzie znajduje się zabytkowa hala targowa oraz odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy.
Przejazd najstarszą linią metra w kierunku Placu Bohaterów - najpiękniejszego, reprezentacyjnego placu stolicy, zwiedzanie - Park Miejski, Zamek Vajdahunyad - bajkowa budowla malowniczo położona wśród drzew nad brzegiem jeziora.
Wyjazd do kraju w godzinach wieczornych. Przyjazd na miejsce w późnych godzinach nocnych.

kalendarz-nowy

 

drukuj-nowy

 


 

 jarmark-krakow-12-2019JARMARK ADWENTOWY W KRAKOWIE| 03.12.2019 |  wtorek | 70 zł

Zbiórka w godzinach porannych (Olesno godz.7:30, Dobrodzień 7:50,Jemielnica 8:15).
Ok. godz. 10:30 przyjazd do centrum Krakowa i zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Wawel  (bez komnat, Katedra, Dzwon Zygmunta), ul. Grodzka, Pałac Biskupi -  "okno papieskie", Stare Miasto (Rynek, Kościół Mariacki, Sukiennice).
Po południu od ok. godz. 14:00 czas wolny na krakowskim jarmarku bożonarodzeniowym. Powrót na miejsce w godzinach wieczornych.

kalendarz-nowy

 

drukuj-nowy

 

 

 


 

 jarmark-drezno-2019JARMARK ADWENTOWY W DREŹNIE| 07.12.2019 |  sobota | 150 zł

Zbiórka o godz. 4:30 i przejazd do Niemiec. Ok. 10:00 przyjazd do DREZNA i zwiedzanie miasta z Przewodnikiem: Pałac Zwinger, Opera, katolicka Katedra zwana również Kościołem Polskim, Kościół Frauenkirche, słynny most Augusta Mocnego, Staromiejski Odwach, współczesne centrum miasta.
Po południu czas wolny - pobyt na Jarmarku Bożonarodzeniowym (można będzie kupić świąteczne ozdoby, słynne drezdeńskie wypieki, zjeść Würsta - kiełbasa przyrządzana na wiele sposobów, koszt ok. 3 EUR).
Wyjazd do Polski ok. godz. 18:00. Przyjazd na miejsce ok. 23:30.

kalendarz-nowy

 

drukuj-nowy

 

 

 


 

 jarmark-berlin-2019JARMARK ADWENTOWY W BERLINIE| 07.12.2019 |  sobota | 180 zł

Zbiórka o godz. 4:30. Przyjazd do Berlina ok. 10:30 i objazd miasta autokarem. Spacer w centrum z Przewodnikiem: Reichstag, Muzeum Muru Berlińskiego - Haus am Checkpoint Charlie (z zewnątrz) i oglądanie fragmentów muru oraz Bramy Brandenburskiej. Przejazd aleją Unter den Linden na Alexanderplatz, oglądanie Uniwersytetu Humboldta, zbrojowni, Niemieckiej Opery Państwowej, barokowej katedry św. Jadwigi oraz Czerwonego Ratusza.
Po południu czas wolny na jednym z berlińskich jarmarków bożonarodzeniowych.
Wieczorem wyjazd do Polski. Powrót na miejsce ok. północy.

kalendarz-nowy

 

drukuj-nowy

 

 

 


 

 jarmark-praga-14-12-2019JARMARK ADWENTOWY W PRADZE | 14.12.2019 | sobota | 130 zł

Wyjazd w godzinach porannych.
Przejazd do Czech. Na granicy Polska-Czechy w Kudowie-Słone możliwość wymiany złotówek na korony czeskie. Przyjazd do Pragi ok. 10:00 i zwiedzanie z Przewodnikiem wzgórza zamkowego Hradczany z Zamkiem Królewskim z zewnątrz (Katedra św. Wita). Dalszy spacer przez Małą Stranę i przez Most Karola na rynek starego miasta (Wieża Zegarowa Orloj), Plac Wacława.
Czas wolny na Jarmarku Adwentowym (można będzie kupić świąteczne ozdoby, wypieki, świąteczne grzane wino z przyprawami).
Wyjazd do Polski w godz. wieczornych. Przyjazd na miejsce ok. północy.

kalendarz-nowy

 

drukuj-nowy

 

 


 jarmark-gdansk-2019JARMARK ADWENTOWY W GDAŃSKU | 14-15.12.2019 | sobota - Niedziela | 400 zł

DZIEŃ 1 (14.12.2019 sobota):
Zbiórka o godz. 3:30 i bezpośredni przejazd do Trójmiasta. Przyjazd do Gdańska przed południem
i zwiedzanie Katedry w Gdańsku Oliwie (park, Kościół i o godz. 12:00 krótki koncert organowy). Dalszy przejazd do centrum i przejście obok pomnika stoczniowców i słynnej bramy pod Europejskie Centrum Solidarności (wjazd na taras widokowy Muzeum Solidarności w Gdańsku). Na koniec spacer po centrum: Droga Królewska (ul. Długa, Fontanna Neptuna, Długi Targ, Kościół Mariacki, Żuraw) i czas wolny na Jarmarku Adwentowym. Wieczorem obiadokolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ 2 (15.12.2019 niedziela):
Po śniadaniu Msza Św., przejazd i zwiedzanie Westerplatte. Dalszy przejazd do Gdyni przez dzielnicę Gdynia Orłowo i zwiedzanie Skweru Kościuszki i Mola Południowego (Dar Pomorza, ORP Błyskawica - z zewnątrz). Obiad w restauracji i na koniec przejazd do Sopotu, wstęp na molo, czas wolny na kawę. Ok. godz. 16:00 wyjazd w drogę powrotną. Powrót na miejsce ok. północy.

kalendarz-nowy

 

drukuj-nowy

 


 

 jarmark-poznan-12-2019JARMARK ADWENTOWY W POZNANIU| 14.12.2019 | sobota | 90 zł

Zbiórka o godzinie 6:00. Ok. 10:00 przyjazd do centrum Poznania i zwiedzanie z Przewodnikiem Ostrowa Tumskiego, najstarszej części miasta (Katedra NMP). Objazd centrum miasta autokarem i spacer na Stary Rynek (Ratusz, Pałac Górków, Kościół Franciszkanów, Kościół Podominikański).
Po południu czas wolny na poznańskim jarmarku bożonarodzeniowym.
Powrót na miejsce ok. 23:00.

kalendarz-nowy

 

drukuj-nowy

Początek strony