Loading color scheme

Jeśli potrzebujesz pomocy, mamy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą jakość zakupów. Kliknij pytanie poniżej, aby wyświetlić odpowiedź.

Jeśli chcesz zmienić coś w zamówieniu, skontaktuj się z nami natychmiast. Zazwyczaj przetwarzamy zamówienia w ciągu 2-4 godzin, a po przetworzeniu zamówienia nie będziemy mogli wprowadzić żadnych zmian.

Akceptujemy karty kredytowe i debetowe Visa, MasterCard i American Express dla Twojej wygody. Możesz również spotkać się z nami w naszym biurze w Oleśnie i zapłacić gotówką.

Tak, możesz! Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie zamówienia e-mailem. Każde zamówienie rozpoczyna my zajmować się 24 godziny po złożeniu zamówienia.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami telefonicznie jak najszybciej.

Po wybraniu wycieczki bądź też pielgrzymki dostają Państwo informacje skąd będzie wyjeżdzał autobus. Oczywiście istnieje możliwość indywdualnego umówienia się.

Do Państwa dyspozycji w czasie trwania wycieczki są: pilot, przewodnik miejsca jak również kierowcą autobusu. Cały czas opiekę nad Państwem sprawuje pracownik biura podróży, który koordynuje cały wyjazd.