Loading color scheme

Zasady ochrony danych osobowych

Poniżej zamieszczamy informacje o zasadach przetwarzania i ochrony danych osobowych, obowiązujące w naszym Biurze Podróży.

pdf Zasady ochrony danych osobowych RODO

 

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Nowym rozwiązaniem, stanowiącym drugi, dodatkowy filar systemu są składki do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (TFG), obsługiwanego przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Powstała w ten sposób rezerwa służyć ma zaspokojeniu roszczeń klientów poszkodowanych w wyniku ogłoszenia niewypłacalności przez organizatora. Zgromadzone fundusze mają pokryć roszczenia przewyższające gwarancję ubezpieczeniową, a więc służyć mają przede wszystkim, tak jak w przypadku gwarancji, pokryciu kosztów powrotu klientów do kraju, ale dodatkowo zwrotowi wpłat za niezrealizowanie i przerwanie imprezy turystyczne.

Czytaj więcej
Zlecenie wynajmy autokaru

Poniżej do pobrania dokumentu związanego z wynajmem autokaru na przewóz osób

pdf Zlecenie wynajmu autokaru

 

Koncesje i certyfikaty

Poniżej przedstawiamy Państwu posiadane przez nas dokumenty pozwalające na prowadzenie biura podróży, wynajem autokarów i mikrobusów na trasach krajowych i międzynarodowych oraz świadectwa potwierdzające nasze kwalifikacje.

Czytaj więcej
Ogólne warunki ubezpieczenia

Poniżej do pobrania dokumenty niezbędne przy zawieraniu umów z naszym biurem. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami.

pdf Ogólne warunki ubezpieczenia, ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków

pdf Warunki ubezpieczenia oraz koszty rezygnacji z imprezy i ubezpieczenie od przerwania imprezy