Loading color scheme

Podziękowania dla Biura Podróży Tempo za szczególny wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego w województwie opolskim oraz za opiekę nad młodym przyszłym Opolskim Zawodowcem.Andrzej Buła

Po prostu brakuje słów, którymi mógł opisać to co czuje po ukończeniu pielgrzymki z biurem podróży. Wrażenia są niezwykłe! Jestem z nich bardzo zadowolony! Po prostu trzymajcie tak dalej!

Robert Zimowski

To nie pierwsza moja pielgrzymka. Wcześniej jeżdziłam z różnymi biurami. Od teraz tylko Tempo! Wszystko na wysokim poziomie, a nade wszystko liczy się człowiek, a nie kasa!

Anna Nowak

Świetna organizacja! Uczestniczyłem już kolejny raz w pielgrzymce organizowanej przez biuro. Niezapomniane chwile. Na pewno skorzystam z oferty biura. Dziękuję Wam bardzo!

Nikodem Bugański

Jednym słowem - to była moja najpiękniejsza wycieczka do Grecji w jakiej uczestniczyła. 100% profesjonalizmu, wszystko zgodne z opisem, fachowa obsługaod pierwszego spotkania. Zawsze z biurem podróży Tempo!

Katarzyna Lutowska

Chcę ci tylko podziękować za pomoc. Byłem bardzo zadowolony i wdzięczny. Kontynuujcie doskonałą pracę. Twoja strona zapewnia najlepsze wsparcie, jakie kiedykolwiek spotkałem.Jan Poznański

Wybrałem się na wycieczkę organizowaną przez biuro podróży. Wszystko było zorganizowane na wysokim poziomie. Kierowcy bardzo doświadczenie, a hotele na wysokim standardzie. Polecam!

Adam Moc